Oficiální blog CSM Tábor - Klokoty 2007

Sedmero, na který nejde zapomenout

14. 2. 2008 23:30
Rubrika: Po půl roce
  V Táboře toho bylo plno… Ale některé momenty/věci/lidé/situace se prostě vryly do paměti! A cože to bylo?


  1. Igráček

  Kdo by ho neznal? Komu by se nedostal do paměti? Kdo by si ho nevšiml? Odpovím si s dovolením sama - leda tak ten, kdo na CSM nebyl!

  Igráček… To byla jedna z nejoblíbenějších postav setkání. Skákal, mával, tleskal… Davy šílely, fanynkám se podlamovaly kolena a všichni se svorně bavili :-)

  A větu "To musí být buď blázen, nebo bohoslovec" snad netřeba připomínat;-)

  No jo, na táborský informace holt jen tak nezapomeneme ;-)

 

  2. Reklamy z obrazovky

  Bible, modlitba, zpověď… Přesně tyhle tři věci si vzala na mušku reklama na CSM… A že to stálo za to, o tom svědčí i ohromný ohlas, který toto dílko sklidilo!

 

 

další najdete na http://tabor2007.signaly.cz 

 

  3. ClockNews

  Každý den, každý den, k svačině, jedině… Pardon, oprava - k obědu, k obědu, jedině, jedině… Jedině nový výtisk Clocknews;-)

  Přesně v tu dobu polední se totiž dostávaly do rukou účastníků čerstvé výtisky nových ClockNews - tedy oficiálního časopisu CSM Tábor-Klokoty 2007.

  A jak tento časopis charakterizovat? Plno rubrik, plno novinek, rozhovory, vtipy… Prostě aktuální info - to nám po celou dobu setkání přinášel náš jedinečný táborský ClockNews ;-)

 

  4. Reklama na signály.cz

  “Už ani na tom záchodě nemá člověk klid," prohodil kdosi, když vycházel z místnosti, kam i císař pán chodí sám… Jojo, signály.cz pojaly svou kampaň na Celostátním setkání celkem netradičně - zvolily si pro ní i záchody, a tak se vryly mnoha účastníkům CSM do paměti…

 Prostě wc plakáty byly také žhavým tématem CSM;-)

 

 

 

 

  5. Jídlo, jídlo, zas to jídlo… Aneb - ať žije plastik mísa;-)

   Jídlo, tak to bylo také velmi hojně diskutované téma… Ale nu což, s odstupem času se na to přece jen dobře vzpomíná, ne;-)

  A pro uvedení těch, co na setkání nebyli, do stavu věci poslouží jedna příhoda, která vyšla v ClockNews...

  Na poradě Sekce pro mládež jeden z organizátorů rozdělává misku s obědem a říká: “Tak nám to, Pane Bože, požehnej, protože nikdo neví, co v tom je.” :-)

  

 

 

  6. Visačky kam se podíváš

   “Helééé, ten je náš - kynklá se mu visačka na krku. A tamten taky!” Ten pocit, když procházíte městem a všude vidíte mladý lidi s tou známou visačkou a táborskou šňůrkou na krku… No to je prostě skvělý!

 

 

  7. Sám Bůh se sklání a pozvedá nás…


  Kolikrát jen tohle znělo nad Klokoty? Kolikrát se zpívala  hymna setkání? Ta slova se vryla pod kůži snad všem… “Jako jsem já vás, miloval láskou…”

 


 

 

Foto: Tom, peku, Zdenoush (fototým CSM)

Sdílet

Komentáře

Petr Janoušek (janick) jooooooooooooooooo, hezký, uplne mi to oživilo vzpomínky na CSM. WOW, hned bych jel znova. Takhle nejak si predstavuju nebe. plno lidí, skvelá atmosfera a hlavne LÁSKA

Anežka No,fakt to bylo nádherná,při čtení č.6 mě uplně běhal mráz po zádech,bylo to super,když ste někoho potkali s visačkou,tak to byla příležitost se zeptat kam jdou oni a pokud možno kudy se jde tam a tam.A nejen to bylo krásný,tam bylo krásný asi všechno...

Mazák Ano,vzpomínám rááád a je to na mě doufám znát.

Evishka15 bod číslo 6. a 7. - skvělý popis-celý týden zopakovat!!:)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona